неділя, 19 лютого 2017 р.

Артуро Сандоваль виступить у Києві та Одесі

Артуро Сандоваль (Arturo Sandoval) є одним з найвизнаніших авторитетів у світовій музиці. Чимало любителів джазу вирушили до Львова на минулорічний Alfa Jazz Fest саме заради цього видатного американського трубача кубінського походження.

Його можлива поява в Україні була жаданою, але здавалася дещо фантастичною, проте тепер, коли ще не минуло й року, шанувальники його зможуть почути знов, та ще й у двох містах: спочатку в Києві та потім в Одесі — під час насиченого європейського туру. Талант Артуро Сандоваля якнайкраще розкрився в оркестровій музиці, вже життя Артуро сповідує свій власний стиль та поширює афро-кубинську музику, за свою виключну майстерність заслужив за цей час десяток премій GRAMMY. До речі,ще й через велику кількість любителів кубинських танців він є досить відомим в Україні. 21-го лютого Артуро Сандоваль із своїм ансамблем виступатиме у київському МЦКМ "Жовтневий палац", а 23-го - в одеському Театрі музичної комедії.

Компанію йому складуть  Yari Bernardo, Johnny Friday, John Belzaguy, Ricardo Pasillas, David Siegel та Kemuel Roig, а музика звучатиме з найновішого альбому — «Eternamente Manzanero».

Немає коментарів: