неділя, 30 квітня 2017 р.

Сьогодні, 30 квітня, вся передова світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу

І хоча свято оголошено ще п'ять років тому, Україна лише зараз більше-менш долучається до такого приємного цивілізаційного процесу. Якщо рік тому події, що присвячувалися Дню джазу, були радше випадковими, то на цьому тижні ледь не кожен третій джазовий концерт пов'язується з цим святом музики.

На офіційній сторінці заходів джаз-дня вказані такі івенти на території України: концерт гурту Quite A Band у Бердянську 28 квітня (вони і без того виступають кожної п’ятниці), концерт «Музичної лабораторії» Вадима Корсака, нібито запланований на сьогодні в Жовтневому палаці (нема більше ніде афіші), концерт у Запоріжжі (дата невідома, місце — площа Маяковського), одеський концерт «Джаз-экспресс» від 25 квітня та київський проекту «Міжнародний джазовий абонемент» від 27 квітня (ці події точно відбулися).


З сьогоднішній подій ми б відмітили, насамперед, фактично фестиваль джазу у Кременчуці, на сцені Придніпрянського парку, який продовжиться джемом у пабі «Августин», та концерт Аніко Долідзе з дійсно великим оркестром у київському Caribbean club. А традиційний глобальний концерт (The International Jazz Day Global Concert) цього року пройде у Гавані, столиці Куби, за київським часом о 4 годині ранку 1 травня. Його можна буде дивитися онлайн у Ютуб-каналі.

Немає коментарів: