субота, 6 травня 2017 р.

Найцікавіші джазові події травня

Приємно відзначити, що джазові музиканти найвищого рівня продовжують виступати в Україні. Так, 14 травня басист ДжонПатітуччі (JohnPatitucci) з своїм Electric Guitar Quartet дасть єдиний концерт на сцені київського Жовтневого палацу.


Найяскравіша джазова піаністка — Хіромі Уехара (Hiromi Uehara) — і найкращий джазовий арфіст — Едмар Кастанеда (Edmar Castañeda) — дадуть спільний великий концерт.


11 та 12 травня вперше в Києві (донедавна — в Одесі) проходитиме Фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі», на якому фільми епохи німого кіно озвучують наживо музиканти, в тому числі — джазові.

12 травня на сцені Caribbean club одна з кращих українських піаністок Наталя Лебедєва представляє програму «Quests» — концертний варіант тільки-но виданого диску на тему музики Фредеріка Шопена. Тут таки 25 травня виступатимуть учасники квінтету Black Art Jazz Collective, серед них — вже добре відомий на Україні саксофоніст Уейн Ескоферрі (Wayne Escoffery).


І 25 травня, і Шопена, але вже у театрі ім. І.Франка буде грати голландське тріо під керуванням Пітера Біта (Peter Beets).


Улюблениця української (та й не лише української) публіки Ніно Катамадзе у супроводі групи Insight‎ та великого оркестру під керівництвом Ніколоза Рачвелі приїжджає до нас з традиційним травневим туром. Вона виступатиме у Києві (26 травня), Одесі (24 травня) та (увага!) Херсоні (22 травня). Нова програма має назву «Весна». 

Кожну середу у «Домі „Майстер клас“» проходять концерти проекту «Тема з варіаціями. Live». Також є багато інших концертів, на великих та малих площадках.

Вся афіша джазових подій є на сайті продюсерського центру  Jazz in Kiev.

Немає коментарів: