понеділок, 3 липня 2017 р.

Джазові події липня

Основні джазові майданчики України продовжують роботу і в середині літа. Одеський «Перон №7», який на цей час вивів свої концерти на вулицю, у «Двір культури», щовівторка проводить події проекту «Вільний джаз». Також тут відбуваються концерти в інші дні та суміжних жанрів: 8 липня буде великий блюзовий вечір за участі французького музиканта Деніеля Жанрено (Daniel Jeanrenaud) та українських артистів, а 15 липня пройде вечір орієнтальної музики. Загалом Деніель на початку місяця дасть кілька концертів в різних містах України.

Кожної середи відбуваються концерти у київських «Домі „Майстер клас“» та «Арт-просторі „Educatorium“». В «Арт-просторі „Closer“» музика теж вийшла на вулицю — як і минулого року вона звучить на веранді, яка називається «Лісовий причал», а серія концертів «Closer Jazz» на цей час змінює назву на «Джаз коло вікон». З усіх четвергів липня пропущено буде лише 6-те.

Багато різних українських груп виступить у київському «Bel étage concert club». Буде продовжено концерти у «Caribbean club» та на оригінальному літньому майданчику — пляжному «Південному березі Києва». Майже кожного дня звучатиме джазова музика у львівському закладі «Libraria Speak Easy Bar», у київському «Alchemist Bar», трохи рідше — у київському літературному пабі «Крапка кома» та на терасі одеського ресторану «P1 prosecco bar». На жаль, львівська «Квартира 35» (другий поверх «Дзиґи») офіційно ьере паузу в концертах до кінця літа. Але джаз звучить в багатьох інших кафе та ресторанах, інформація про які з різних причин не надходить до нас або потрапляє із запізненням.

19 та 20 липня відповідно в одеському «Перон №7» та київському «Caribbean club» відповідно виступить цікава джазова група із Сполучених Штатів Nuf Said. А найважливішою подією місяця, безумовно, стане відроджений минулого року дніпровський «Джаз на Дніпрі», що пройде 22 та 23 липня. Він досить потужний за складом артистів, зокрема, на ньому виступатимуть Патті Остін (Patti Austin) та Джой де Франческо (Joey DeFrancesco). Вже через тиждень після нього в Черкасах, на площі перед палацом культури «Дружба народів» відбудеться традиційний фестиваль «JAZZ-Dіліжанс».

Слідкуйте за афішею джазових подій на сайті Jazz in Kiev. Завжди можуть бути якісь зміни та доповнення — це ж джаз.

Немає коментарів: