вівторок, 2 січня 2018 р.

Найцікавіші джазові події січня

Традиційний, XXIX фестиваль «Черкаські джазові дні» відбудеться 12 січня. Відповідно, у Черкасах, у палаці культури «Дружба народів». Наступного дня у Києві пройде відроджений, IV фестиваль акапельної музики Vocal Zone пам’яті Володимира Міхновецького. З 19 до 21 січня в Києві проходитиме танцювальний фестиваль Mood to Swing. Він включатиме майстер-класи, лекції, та змагання під живу музику: джазову, блюзову та рокабільну, а також один великий концерт у Caribbean Club.

Вже досить відоме одеське тріо під керівництвом Андрія Показа 14 січня дасть концерт в рідній філармонії. Музиканти презентують свій перший диск Kintsugi.

Джазовий вечір у незвичному форматі відбудеться 25 січня в київському кінотеатрі «Кінопанорама». Тут буде показаний документальний фільм про творчість композитора Джорджа Гершвіна (George Gershwin), після якого відбудеться дискусія фахівців про його творче надбання. Музику великого американця виконуватимуть вокалістка Інеса Іваницька та піаніст Володимир Соляник.

Будинок архітектора у січні стане головною сценою, звідки звучатиме різдвяно-новорічна музика у джазовій інтерпретації. Тут продовжать виступати Павло Ігнат’єв сам, з читцем та з своїм секстетом, квартет Руслана Єгорова, гурт Urban Gypsy, Національний Академічний духовий оркестр України, київський гурт The Velvet Sun покаже музичний спектакль gро останні роки життя та творчості Емі Уайтхаус (Amy Winehouse), а 13 січня виступить піаніст із США Девід Беркман (David Berkman).

Відбудеться кілька джазових подій в київській філармонії, а також безліч невеличких концертів у клубах, мистецьких галереях, барах та ресторанах по всій Україні. Слідкуйте за джазовою афішею на сайті продюсерського центру Jazz in Kiev, за змінами, уточненнями та доповненнями в ній та в цьому анонсі.

Немає коментарів: