середа, 28 лютого 2018 р.

Найцікавіші джазові події березня

Другий свій український концерт дасть в Києві легендарний музикант кубинського походження Артуро Сандоваль (Arturo Sandoval). Буде це 2 березня, у Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневому палаці).

Вже з майже традиційним туром, що припадає на кінець першої декади березня до України приїде американський вокаліст та гітарист Алан Харіс (Allan Harris). Він виступить у супроводі оркестру з Миколаєва Performance big band Володимира Олексеєва 8 березня у Херсоні та 9 березня у Миколаєві. Молодий поп-джазовий гурт з Німеччини Still In The Woods дасть концерти у Києві 24 березня та в Одесі 25 березня.

Наш молодий басист Ілля Алабужев, який зараз живе та навчається в Німеччині, продовжить свій тур містами України. Відбудуться концерти у Дніпрі (1 березня), Києві (2 березня), Тернополі (4 березня) та Одесі (6 березня). На жаль, скасовано запланований на 3 березня виступ в Ужгороді. В тріо з ним гратимуть піаністка Наталя Лебедєва та барабанщик Сергій Балалаєв. Відновлюється серія концертів Star & Orchestra, що проходять в київському концерт-холі Caribbean Club. У супроводі біг-бенду свої та чужі пісні виконуватимуть Злата Огнєвіч (2 березня), Фагот (23 березня) та Олександр Положинський (30 березня).

Наприкінці місяця, 28 березня, в столичному Театрі оперети відбудеться свято танго. У супроводі італійського бенду Tango Spleen Orquesta танцюватимуть відома танго-пара Сімоне Факіні (Simone Facchini) — Джоіа Абалє (Gioia Abballe) та майстер malambo (танцю аргентинських гаучо) Еміліо Корнехо (Emilio Cornejo).

Так само в київський Опереті, традиційно у третій вік-енд березня — 16 та 17 — проходитиме XVII Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність». Цього року на ньому виступатимуть: Енвер Ізмайлов, Володимир Соляник та «Київ арт ансамбль», Маша Видренко та Eclectic Sound Orchestra (Україна), ShockolaD та Бріа Блессінг (Bria Blessing) (Україна – США), тріо Infiltrators (Литва), дует Торе Йохансона (Tore Johansen) (Норвегія) та Ларса Янсона (Lars Janson) (Швеція), піаніст Габріелє Дінаро (Gabriele Denaro) (Італія).

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та подіями в афіші порталу «Джазографія»


Немає коментарів: