четвер, 15 березня 2018 р.

Літературна презентація джазового фестивалю «Єдність» пройшла сьогодні у Києві

В анонсі вона була названа «Прев’ю фестивалю», тобто — «попередній перегляд», а насправді вечір був суто акустичний. Ну, тут було кілька свідомих парадоксів. Загалом це були літературні читання під музику. З трьох учасників двоє мають безпосереднє відношення до «Єдності»: це — засновник і генеральний продюсер фестивалю Сергій Грабар та «талісман» фестивалю — Володимир Соляник.

Останній є одним з найвідоміших наших джазових піаністів. А Сергій серед інших своїх професій ще й письменник та поет. Тож він зачитував уривки з тільки-но виданої книги «Джаз для тебе». А на обкладинку для неї було взято картину В’ячеслава Брейша, найбільш джазового українського художника, і його картини експонуватимуться на цьогорічному фестивалі. Підтримати друга прийшов письменник і поет з Івано-Франківська Володимир Єшкілєв. Він зачитував уривки з різних своїх книжок.

Тож вечір був теплий, строго прохронометрований — з «розкачкою» все зайняло трохи більше години. Приємно, що в Національному музею літератури виявився рояль, і в гарному стані. А ми чекаємо на вас на черговому, ХVІІ Міжнародному джазовому фестивалю «Єдність». Проходитиме в Київському національному академічному театрі оперети.

Фотографії з презентації можна передивитись в альбомах соціальних мереж Facebook та Google+.

Текст та фото —

Читайте також:
Негучний джазовий фестиваль репортаж з фестивалю «Єдність» 2017 року

Немає коментарів: