четвер, 5 липня 2018 р.

Найцікавіші джазові події липня

Не треба вважати літні місяці «мертвими». В столиці, наприклад, протягом липня відбудеться безліч концертів, переважно і не зважаючи на погоду — просто неба. Всі вони будуть в нашій афіші.

Приїжджатимуть до нас і зарубіжні гості. Так, вже 6 липня в Києві дадуть концерти музиканти з США: в залі Caribbean club у супроводі наших музикантів виступить відомий вокаліст та піаніст Лі Мейс (Lee Mays), а на вуличному майданчику Мистецького арсеналу — вокаліст та гітарист Уілл Джейкобс (Will Jacobs) із своїм квартетом, який у квітні вже промандрував з туром Україною. Далі Уілл Джейкобс дасть два концерти в Одесі, у Дворі культури, 7 та 8 липня. Цим самим маршрутом проїде ще один гість із США, і він теж в нас вже виступав, рік тому,— барабанщик Брайан Картер (Bryan Carter) із своїм проектом Young Swangers. В Києві його концерт відбудеться 11 липня, а вже наступного дня — в Одесі. Наш регулярний гість, блюзмен та харпер Кит Дан (Keith Dunn) до цих площадок додасть ще львівську «Дзигу», отже: 21 липня — Одеса, 22 липня — Київ, 27 липня — Львів.
І навіть два фестивалі відбудуться в останню третину липня. З 20 по 22 число — відновлений «Джаз на Дніпрі», в однойменному місті. Серед його хедлайнерів, зокрема, піаніст Джекі Терасон (Jacky Terrasson) із своїм тріо, гітаристка Шеріл Бейлі (Cheryl Bailey) та вокалістка Ді Ді Бріджуотер (Dee Dee Bridgewater). А 28 липня в Черкасах відбудеться XVII «Jazz-Dіліжанс». Тут виступатимуть вітчизняні колективи.Немає коментарів: