середа, 8 травня 2019 р.

Конкурс Jazz kolo приймає заявки на участь до 13 травня

У цьому сезоні конкурс проводиться лише раз і в ньому всього дві категорії: інструментальна і вокальна. Допускаються музиканти віком від 15 до 25 років. 
 
На першому етапі треба надати відеозапис виступу в мережі Youtube або Facebook. Члени журі голосуванням визначать 10 фіналістів в кожній категорії. Оцінюватися будуть музикальність, індивідуальність, оригінальність, здатність імпровізувати, техніка, звук, відчуття стилю і форми.

Склад журі вокальної категорії: 
Олександр Злотник 
Аніко Долідзе 
Анна Донцова 
Ольга Лукачова 

Склад журі інструментальної категорії: 
Денніс Аду 
Артем Менделенко 
Марек Кадзеля (Marek Kądziela) (Польща) 
Мацей Кадзеля (Maciej Kądziela) (Польща) 
Адам Загорський (Adam Zagorski) (Польща)
Фінал конкурсу буде проходити з 12.00 в четвер, 23 травня, в Червоній залі Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра. Як і завжди, призи надає фірма Real Music, також переможці зможуть взяти участь у фестивалі Jazz kolo, який відбудеться 24 травня, а також у воркшопах міста Ходзеж (Chodziez) (Польща) з 22 липня по 3 серпня.

Заявки із зазначенням контактного телефону, адреси електронної пошти, адреси проживання та посилання на відеоролик треба надсилати на адресу igorzakus@ukr.net Дорога та проживання забезпечуються за свій рахунок. Список зареєстрованих музикантів і інші новини публікуються в Facebook-заході.

Немає коментарів: