понеділок, 20 травня 2019 р.

Заявки на участь в Street Music by Leopolis Jazz приймаються до кінця травня

Цей фестиваль вуличної музики буде проходити вже в ювілейний п'ятий раз. Як випливає з назви, він міцно пов'язаний з найбільшим українським джазовим фестивалем. Проте, беруть участь в даному конкурсі не лише джазмени. 

Немає також обмежень на авторство, тобто можна грати музику як власного твору, так і чужого. Однак організатори звертають увагу конкурсантів на необхідність узгодження прав на виконання відповідних п'єс. Також до змагань допускаються музиканти з різних країн — сторінка з правилами і реєстрацією доступна російською, українською, англійською, німецькою та польською мовами.

Дорога та проживання організовуються і оплачуються самими конкурсантами, виступають вони безкоштовно, але мають право в процесі збирати гроші з глядачів, самостійно сплачуючи податки. Місця визначаються SMS-голосуванням (кожному колективу або окремому виконавцеві призначається персональний номер). Концерти на сценах Street Music проходитимуть 28 і 29 червня, з 10:00 до 18:00, переможець буде оголошений увечері 30 червня, в неділю, на сцені фан-зони у парку культури ім. Богдана Хмельницького. Нагорода йому — сертифікат на 25000 грн, який дозволяє придбати інструменти та музичне обладнання. За друге місце — сертифікат на 15000 грн., за третє — на 10000 грн.

Поспішайте зареєструватися, ті, хто зробить це раніше, матимуть переваги. Буквально до 24:00 31 травня 2019 року.

На додаткові питання з готовністю відповість куратор Фестивалю вуличної музики Катерина Козлова за допомогою електронних листів на адресу streetmusicbyleopolisjazz@gmail.com Новини та інша інформація будуть публікуватися в Facebook-заході.


Немає коментарів: