субота, 6 липня 2019 р.

Найцікавіші джазові події липня

Якісь зали влітку завершують сезон або йдуть на канікули, а якісь навпаки дають концертів ще більше. Перше відноситься до філармонії, та й то — не всіх: Київська, Львівська і Чернігівська продовжують свою діяльність. У столичній, правда, джазу не буде, але в інших — навіть дуже. А друге стосується різних майданчиків під відкритим небом.

Звичайно, велика частина таких сцен знаходиться в столиці. У липні активно використовуються Ботанічний сад імені М.М.Гришка, «Мистецький арсенал», пляж біля «Південного берега Києва», тераси ЦУМу, IQ Business Centre і «Всі. Свої» (вона ж — галерея «Д12»). У Кривому розі проходять концерти на даху готелю «Дружба», в Одесі тривають заходи в «Таємному лісі» («Hidden forest»), в Дніпрі функціонує «Джаз на пірсі».

Вже наші резиденти, блюзмени Грегорі Бойд (Gregory Boyd) та Віл Джейкобс (Will Jacobs) знову проїдуть Україною. Виступати вони будуть не тільки на концертних майданчиках, а й в ресторанах, а останні ми вже рік, як не ставимо в афішу (слава богу, концертів у нас багато), так що самостійно стежте за музичними точками в ваших містах — можливо, артисти будуть там грати.

Поки відомо лише про один концерті нового для нас артиста — американського трубача і вокаліста Ноа Блюменфельда (Noah Blumenfeld). Він зіграє в столичному залі Caribbean club в супроводі українських музикантів 22 липня. А ось канадський вокаліст і барабанщик і так само — новий гість — Пол Крістофер (Paul Christopher) дасть в Києві два концерти: 15 липня — все в тому ж «Карібіані», а 20 липня — в 32Jazzclub. Разом з українськими музикантами, в різних складах і з різними програмами.
З 18 по 21 липня в однойменному місті вже вчетверте буде гриміти «Джаз на Дніпрі». Перші два дні на трьох сценах в різних місцях міста виступатимуть українські музиканти, а наступні два дні — зарубіжні гості на сцені Монастирського острова. І вже зовсім традиційний, XVIII «» пройде в Черкасах, в парку Дружби народів 27 липня. Тут будуть вітчизняні музиканти.

Слідкуйте за нашими анонсами і нашої афішею, слухайте джаз цілий рік.

Немає коментарів: