пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Заявки на участь у вінницькому конкурсі молодих джазових виконавців приймаються до 11 вересня


Взагалі-то в положеннях він називається «дитячим джазовим конкурсом», але у другій віковій категорії до участі допускаються молоді люди віком від 16 до 21 року. А ось перша категорія цілком дитяча — від 9 до 15 років. Новина розміщена на офіційному web-сайті Вінницької міської адміністрації.

Номінацій, як це зазвичай буває, дві: інструментальна і вокальна музика. У першій може оцінюватися або соліст (для нього навіть дозволена «мінусова» фонограма), або групи складом до квартету включно. У другій також може бути соліст або вокальний колектив, чисельність останнього не обмежується. Що ж до супроводу, то це може бути «мінус» або живі музиканти. Бенду також дозволено грати а-capella. Для відбіркового туру треба підготувати відеозапис у форматі mp4 двох п'єс загальною тривалістю не більше 10 хвилин: джазового стандарту в оригінальній транскрипції і вільної композиції.

Фінал конкурсу пройде 21 вересня у Вінниці, «живцем», до вказаних п'єс додається фольклорна пісня або мелодія в джазовій обробці, а загальний хронометраж виступу дозволено збільшити до 15 хвилин. Запрошення до участі в фіналі буде надіслано офіційно. Дорогу конкурсанти оплачує самі. Заявки, відеозаписи і документи надсилати за адресою jazz2019@ukr.net Технічні та організаційні подробиці є в положеннях про конкурс.

Переможець у кожній номінації та віковій категорії отримує грошову премію в розмірі 16000 грн. Гран-прі становить 20000 грн. і може бути поділене між кількома конкурсантами.

На фото — володарі гран-прі минулого року, група Smoth Jazz (Суми). Репортаж про нього розміщений тут. Фото — Олександр Зубко

Немає коментарів: