понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Найцікавіші джазові події жовтня

Рівно рік минув з минулого візиту оркестру військово-повітряних сил США в Європі The USAFE Band, і музиканти знову приїжджають в Україну.

Вони дадуть концерти у Львові 9 жовтня, в Івано-Франківську 11 жовтня, в Чернівцях 12 жовтня, у Вінниці 14 жовтня, в Десні 16 жовтня (Козелецький район Чернігівської області, де розташований навчальний центр Сухопутних військ Збройних сил України), і в Києві 19 жовтня. Практично в кожному населеному пункті американці даватимуть майстер-класи, подробиці будуть в нашій афіші. 

Піаніст Юхим Чупахін приїжджає на Батьківщину, щоб презентувати свій новий альбом. У всіх містах, крім Києва, він виступить дуетом з давнім другом і партнером — трубачем Дмитром Бондарєвим. Столичний же концерт пройде квінтетом. Отже: 11 жовтня — Одеса, клуб «Перон 7», 13 жовтня — Харків, галерея Come In, 14 жовтня — Київ, концерт-хол Caribbean Club, 15 жовтня — Дніпро, ресторан «Невідомий Петровський», 16 жовтня — Кривий Ріг, культурно-громадський центр Shelter+, 18 жовтня — Львів, Libraria Speak Easy Bar. Сюрприз, який зможуть оцінити тільки харків'яни і гості міста — концерт Фіми разом з поетом і прозаїком Сергієм Жаданом, який відбудеться вже 8 жовтня в ART AREA ДК. Буде представлений їх спільний альбом «Місіонери», для України це прем'єра. 

24 жовтня в Івано-Франківську, в місцевій філармонії, знову пройде фестиваль JAZZ MOGO MISTA, а в Кривому Розі з 25 по 27 жовтня — III відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». Заявки для участі в останньому приймають до 13 жовтня.

Американський вокаліст Чарльз Тернер третій (Charles Turner III), судячи з усього, вперше в Україні і в супроводі наших музикантів зіграє 25 жовтня в Одесі в клубі «Перон 7», і 26 жовтня в Києві в концерт-холі Caribbean Club. Є й інші концерти за участю іноземних артистів, і вітчизняні гастролюють по країні, так що розглядайте афішні стенди в своїх містах і стежте за нашою, електронною.

Немає коментарів: