субота, 1 лютого 2020 р.

Найцікавіші джазові події лютого


Без двох днів через два роки після свого першого приїзду до Києва — а саме 1 лютого — запальний бенд Ray Collins' Hot-Club знову виступить в столичному Caribbean Club. Музиканти демонструють, що рокабілі тримається на свінгу, і половина їх пісень — швидше джаз, ніж рок-н-рол.

Найбільше концертів, як і слід було очікувати, пройде в день святого Валентина — 14 лютого, в різних містах і на різних майданчиках України. Трохи поступиться в кількості джазових подій наступний день — 15 лютого. Іноземні артисти не балують нас в цьому місяці, зате вітчизняні продовжують виїжджати за межі рідних міст. Найбільший тур зробить київський квартет Kiev Tango Project, та не з простим концертом, а з танго-виставою «Prosto ТА ...» у виконанні танцювального театру WAVE. 3 лютого виступ пройде в Харкові, в Театрально-концертному центрі (малому залі ХНАТОБ), 4 лютого — в Дніпрі, в Театрі опери та балету, і 5 лютого — в Запоріжжі, в місцевій філармонії. Також в філармонії, але вже — в харківській, зіграє 15 лютого бенд під орудою вокалістки Ольги Лукачової. Знову 15 лютого, але вже під Києвом, в «Аутлет „Мануфактура“», дасть концерт, причому — безкоштовний — квартет Руслана Єгорова. В одеському Urban Music Hall 29 лютого виступить тріо зі знаковою назвою Jazz Bridge. У ньому візьмуть участь два дніпровських музиканта — трубач Яків Цветинський і піаніст Михайло Лишенко, а також одеський барабанщик Яків Тарунцов.

Теж з Дніпра, але вже зовсім інші музиканти — квартет Костянтина Колесніченко — виступлять в Києві 23 лютого, в першому відділенні першого концерту серії Big City Blues. А в другому відділенні на сцену Будинку кіно вийде американський блюзмен Ебілі Девіс (EB Davis).

Відомий басист і частий гість в Україні Девід Фрізен (David Friesen) проїде країною зі своїм Circle 3 trio. Перший концерт він дасть 29 лютого в столичній Філармонії, в супроводі Національного академічного духового оркестру України та спеціально запрошених барабанщика Аліка Фантаєва та вібрафоніста Євгена Добровольського. Решта концертів пройде вже в березні, так що про них ми повідомимо в нашому наступному анонсі. Також там ми дамо повну інформацію про невеликий гастрольний тур по рідній країні нашого знаменитого акапельного колективу ManSound. З тієї ж причини — перший і єдиний концерт в лютому в них буде 28 числа, в Кривому Розі, а наступні пройдуть вже в березні. Присвячені виступи ювілею — 25-річчю групи. Колеги «хлопців у білому» — львівський секстет «Піккардійська терція» — дасть трохи раніше, 21 лютого, єдиний в цьому місяці концерт в Білій Церкві з програмою «Найкраще».

У київському 32JazzClub ще 29 січня закінчилися канікули, і його лютнева афіша обіцяє вже звичну робочу обстановку. А ось інший важливий для вітчизняного джазу майданчик — одеський клуб  «Перрон№7» — анонсів концертів поки не публікує. Проте, нам вдалося дізнатися, що він працює, зокрема, будуть концерти в білявалентінові дні, а 22 і 23 лютого тут виступить вже знайома нам афро-італійська вокалістка Клаудія Джинга (Claudia Ginga). Традиційний фестиваль «Зимові джазові зустрічі», що проходить в київській Школі джазового та естрадного мистецтв, як ми і думали, відбудеться наприкінці місяця, а саме 28 лютого. Ми будемо стежити за новинами і в разі чого вносити в анонс зміни і доповнення. Слідкуйте за ним і за нашої афішею.

1 коментар:

Unknown сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.