субота, 13 червня 2020 р.

Конкурс Performance Jazz подовжив прийом заявок на участь до 21 червня

Крім анкети необхідно також надіслати відеозапис живого виступу. Саме він, якщо пройде попередній відбір, буде оцінюватися у фіналі. Через Інтернет.

Відеозапис повинен бути якістю не нижче, ніж HD (720p — 1280×720 пікселів та прогресивна розгортка). Надсилати треба безпосередньо відеофайл, ні в якому разі не посилання на відеохостинги. Підійде будь-який фалообмінник. Доступ до нього або посилання очікується за адресою performancejazz@gmail.com Анкета розміщена за цим посиланням.

Фіналістам протягом доби буде надіслане підтвердження участі та реквізити для оплати організаційного збору. В понеділок, 22 червня, відібрані відеозаписи будуть розміщені в Youtube-каналі конкурсу. Робота журі та народне голосування триватимуть до 28 червня. Останнє виконується проставлянням «вподобайки» за відеороліком, що здався найкращим. Можна обирати кілька записів, переможе той, хто набере найбільше голосів. Організатори попереджають, що спроби штучно підвищити рейтинг виконавців будуть припинятися аж до відсторонення учасників.

До складу журі входять: вокалістка Лаура Марті, трубач Деніс Аду, саксофоніст Володимир Лебедєв, гітарист Євген Уваров, піаністка Наталя Лебедєва, бас-гітарист Ігор Закус, барабанщик Олександр Муренко.

Повністю змагання зветься ІV Всеукраїнський відкритий конкурс молодих джазових виконавців Performance Jazz. Тож для участі запрошуються як студенти музичних та загальнокультурних закладів, так і самодіяльні музиканти та аматорські колективи.

Категорій чотири.
A: учні ПСМНЗ (початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів), учні шкіл естетичного виховання, а також аматори-солісти та дитячі аматорські колективи віком до 15 років.
B: студенти вищих навчальних закладів України I–II рівня акредитації, які навчаються за спеціальністю «Музичне мистецтво», або аматори віком з 16 до 20 років.
C: студенти вищих мистецьких навчальних закладів III–IV рівня акредитації, або аматори віком з 21 до 25 років.
D: нестуденти, випускники та аматори до 35 років.

Номінації наступні:
солісти-інструменталісти (за інструментами);
солісти-вокалісти;
інструментальні ансамблі до 5 учасників;
інструментальні ансамблі від 5 до 10 учасників;
вокальні ансамблі до 7 учасників включно;
біг-бенди;
хори;
композиція (нова додаткова номінація).

Солісти та ансамблі мають виконати два різножанрових джазових твори, один з яких обов’язково джазовий стандарт, а інший за бажанням: стандарт, авторська композиція, джазова кавер-версія відомого неджазового твору, та ін. загальним звучанням до дванадцяти хвилин кожен.

Біг-бенди та хори повинні зіграти не більше чотирьох (бажано два-три) різножанрових джазових твори, один з яких обов’язково джазовий стандарт, а інший за бажанням: стандарт, авторська композиція, джазова кавер-версія відомого неджазового твору, та ін. загальним звучанням до двадцяти хвилин кожен.

Переможці конкурсу отримують два дипломи володаря Гран-прі — серед вокалістів та інструменталістів, І місце — «Золотий» диплом лауреата 1-го ступеню, ІІ місце — «Срібний» диплом лауреата 2-го ступеню, ІІІ місце — «Бронзовий» диплом лауреата 3-го ступеню.

Точні умови, величина благодійних внесків, фінансові умови, телефони організаторів  миколаївського конкурсу містяться в положеннях, які доступні за цим посиланням.

Немає коментарів: