четвер, 4 червня 2020 р.

З 4 по 10 червня в Facebook і Instagram пройде смартмоб з призами: квитками на «Леополіс джаз фест» 2020


Разом з новиною про акцію вже 3 червня фестивальна команда продемонструвала особистий приклад, роблячи перші публікації. А найпершою була виконавчий директор фестивалю Наталія Горбачевська, яка звернулася до аудиторії в Facebook та Instagram.

Переходьте за хеш-тегом #Leopolisjazz10, вивчайте зразки. Діяти треба так:
1. Зняти горизонтальний (!) відеофрагмент завдовжки до двох хвилин (для Instagram — до хвилини, він більше не розуміє), в якому розповісти про своє ставлення до фестивалю, згадати цікавий випадок або яскраве враження.
2. Розмістити відеофрагмент в Facebook або Instagram з 4 по 10 червня.
3. Супроводити підписом: «@LeopolisJazzFest 10 років! #Leopolisjazz10», або «@LeopolisJazzFest 10 лет! #Leopolisjazz10», або« @LeopolisJazzFest 10 years! #Leopolisjazz10».
4. Наприкінці розповіді передати естафету фестивальному товаришеві (бажано попередньо з ним домовитися) і відзначити його в тексті, що супроводжує пост.

Бажано, щоб в кадрі був сам автор відеоролика. Допускається створення тематичного відеоряду з фотографій або відеозаписів з фестивальних подій, але голос за кадром є обов'язковим.

Наприкінці червня серед осіб, які взяли участь (знайдені будуть по хеш-тегом # Leopolisjazz10), відбудеться розіграш лотереї — квитків на фестиваль наступного, 2020 року. П'ятдесят щасливчиків отримають по парному запрошенню.

Акція приурочена до дня народження Leopolis Jazz Fest: 3 червня 2011 року пройшли перші концерти фестивалю. Тоді він ще називався Alfa Jazz Fest.

Нагадаємо також, що кожен вечір з 4 по 7 червня на офіційному YouTube-каналі транслюватиметься по два концерти минулих років. Подробиці — в нашому анонсі.

Немає коментарів: