пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Джазові події липня


Знову настали часи, коли будь-яка джазове подія відразу стає значною. Людей і так рідко бувало багато на таких концертах, зараз же їх має бути менше ще й через карантинні заходи. Проте, тусовка починає оживати.

Тривають концерти в клубах: 32Jazzclub — київському, та Pintagon — харківському. У першому вони проходять по середах і суботах, може додасться п'ятниця. Анонсуються вони не далі, ніж на тиждень вперед, так що стежте за анонсами. У другому — по четвергах, і тут афіша відома до середини місяця. Coffee jazz bar робить концерти в п'ятницю або суботу. Починаються різножанрові музичні події  в дніпровському «Невідомому Петровському».

Розпочне роботу столичний Caribbean club. Щоб виплеснути усе, що накопичилося, Jazz in Kiev band дасть не один, як зазвичай, а п'ять концертів протягом місяця щочетверга починаючи з 2 липня. Формат програми звичний — «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом», але музична складова буде щоразу нова. Виступатимуть тут й інші джазові артисти: квартет Дениса Аду — 7 липня, Олексій Боголюбов сольно — 21 липня.

Крім того, якщо влітку просто приємніше, то зараз і спокійніше проводити концерти на відкритому повітрі. В такому форматі з міні-туром Україною проїдуть Urban Gypsy з самою постійною зі своїх вокалісток — Ольгою Чернишовою: 5 липня — в Дніпрі, на даху «Менори», 10 липня — у Львові, на даху !FESTrepublic, 17 липня — в Харкові , на території «Арт-заводу „Механіка. Інша Земля“». Також на даху «Менори» дасть концерт 12 липня поет Ваня Якимов. Ще не відомо, в чиєму музичному супроводі. Агентство Svitlo concert пропонує поки один джазовий концерт в столичному Великому ботанічному саду (що імені М.М.Гришка). 18 (дата зсунулася — було 17 — Прим. ред.) липня тут повинен виступити квартет Родіона Іванова з вокалісткою Оленою Карась. Підтягується і Marco Concert, бенд саксофоніста Андрія Чмута має зіграти на терасі київської галереї «Д12» 24 липня (інформація з'явилася 2 липня. — Прим. ред.)

Нагадаємо, що в Дніпрі вже чотири роки поспіль саме в липні проходив фестиваль «Джаз на Дніпрі». У цей важкий час організатори вирішили не здаватися зовсім, а змінили тактику — його заходи відбудуться через Інтернет. Це будуть відеозустрічі, бесіди і кілька концертів. Планувалися вони на 17 і 18 липня, але через низку причин зсуваються на серпень.

Слідкуйте за нашими анонсами і нашої афішею, слухайте джаз цілий рік.

Немає коментарів: