середа, 23 вересня 2020 р.

Традиційні фестивалі в Одесі та Вінниці пройдуть з 25 по 27 вересня


Програми опубліковані, артисти запрошені. Звичайно, необхідно стежити за місцевими новинами, бо карантинно-обмежувальні заходи локальні влади можуть як посилити, так і послабити.Рідна для Одеського фестивалю естрада Міського саду буде концертним майданчиком не тільки першого фестивального дня, як зазвичай, а й другого з третім. Також і для Вінницького фестивалю концертний зал ресторану «Монблан» не є незвичним: тут останні два роки проходили виступи фіналу конкурсу молодих виконавців. На жаль, в цьому конкурс пропускаємо… А ось в Одесі онлайн-прослуховування кандидатів на отримання Обласної музичної премії імені Юрія Кузнєцова відбудеться 23 вересня. Лауреати відкриють концерт останнього фестивального дня. Будуть тут і майстер-класи двох піаністів, учасників фестивалю: Лорана Ніку (Laurent Nicoud) (Швейцарія), 25 вересня, і Вадима Неселовського (Україна-Німеччина), 26 вересня. О 14:00, в Музичній школі №1 ім. Е. Г. Гілельса. Реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена. Всі концерти в Міському саду безкоштовні, але дистанцію бажано дотримуватися, а маски — носити. 
 
На вінницькі концерти передбачається продаж квитків. Остаточне рішення, як сказано в прес-релізі, буде оголошено вранці четверга. Але в будь-якому випадку, буде організована пряма трансляція в Інтернет. Також як і вже традиційні «Джазові сніданки» — ранкові творчі зустрічі з музикантами — учасниками фестивалю. Концерт першого дня, т.зв. preparty, складається з одного сету, в другій і третій день їх вже по два. В Одесі кожен день будуть виступати за п'ять колективів, здебільшого — місцевих. Всі подробиці будуть в нашій афіші. 
 
Залишається додати, що Odessa Jazz Fest святкує ювілей — він проходить в двадцятий раз, а Vinnytsia Jazzfest до чергового ювілею наближається — цей станt двадцять четвертим.

Немає коментарів: