вівторок, 1 вересня 2020 р.

Джазові події вересня

Незважаючи на продовження квазікарантінних обмежень, велика частина концертів все-таки повинна відбутися. Звичайно, більше шансів у тих заходів, які проходять на свіжому повітрі.

Але очікуваний багатьма традиційний опенейр серпня-вересня — Koktebel Jazz Festival — в цьому році гарантовано не відбудеться. Інформація про це з'явилася на Facebook-сторінці фестивалю 26 серпня. Зате все-таки в столиці пройде . Але не в «Мушлі-Листочку», як колись планувалося, а на терасі комплексу «Всі. Свої», відомої також як «Галерея Д12», 5 і 6 вересня. Програма є, вивчайте.

Тут-таки, але не 1-го, як очікувалося, а 21 вересня виступить найвідоміший джазовий український акапельний колектив — ManSound. Нагадаємо, що група в цьому році святкує чвертьвіковий ювілей, концертів на весну-літо було заплановано, майже всі відмінилися, але зараз хлопці потихеньку надолужують згаяне. Наступного разу вони планують заспівати 6 вересня у Львівській філармонії, 12 вересня — на святкуванні Дня міста Дніпра, на площі, і 27 вересня у Вінниці, на джазовому фестивалі.

Так, уявіть собі, такий може відбутися. Як і його «сіамський близнюк» — одеський. Нагадаємо, що обидва фестивалі — Vinnytsia Jazzfest і Odessa Jazz Fest — проходять в одні дати, їх організатори міцно дружать і взаємодіють, тому завжди в афішах можна знайти кілька повторюваних артистів. Виступаючих, зрозуміло, в різні дні. Зараз узгоджуються організаційні та фінансові питання, ми дуже розраховуємо, що фестивалі відбудуться. Слідкуйте за нашою афішею. Дати очікуються такі: з 25 по 27 вересня — Одеса, 26, 27 вересня — Вінниця. Зазвичай поруч з кожним фестивалем проходить дитячо-юнацький конкурс. Чекаємо і на цю інформацію.

Жителі обласних центрів! Слідкуйте за афішами своїх філармоній. У Київській, Дніпропетровській, Івано-Франківській та Харківській джазові події є, так що і в інших цілком імовірна їх поява. Нагадаємо, що столичні концерти також можна дивитися через Інтернет, за невелику плату. Крім того, в Запоріжжі орієнтовно в треті вихідні все ще може відбутися Zaporizhzhia Jazzy.

Але перевіряти потрібно кожен раз, аж до дня події. Наприклад, в київському клубі 32jazzclub концерти тривають. А в значно більшому за розміром Caribbean Club все «поставлено на паузу» ще з 21 серпня. Але може початися в будь-який момент.

Уважно роздивляйтеся на всі боки, стежте за нашою афішею.


Немає коментарів: