вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Джазові події жовтня


Сезон опенейров закінчується: все частіше концерти під відкритим небом переносяться або скасовуються. Але поки вони ще є, поспішайте насолодитися. 

Криті зали концерти анонсують, ніхто поки не заявляв про припинення роботи. Більш того: у Львові з вересня так і зовсім запрацювала нова майданчик — Ennio Square. Джаз не є для неї основним жанром, але ось 18 жовтня «Піккардійська терція» дасть тут концерт, приурочений до чергової річниці колективу.

На жаль, не відбудеться івано-франківський фестиваль Jazz Mogo Mista. Але пройде «Фестиваль-переберія міських культур Межа», і не тільки віддалено, а і з цілком живими глядачами. У перший день, 10 жовтня, як завжди — в місцевому палаці Потоцьких — джазовий колектив Art Prestige Jazz Group виступить у супроводі камерного оркестру Harmonia nobile.

Тріо Олексія Пєтухова буде супроводжувати в гастрольному турі яскравого джаз- і блюзмена Рея Брауна молодшого (Ray Brown Jr.). Син великих батьків — вокалістки Елли Фіцджеральд (Ella Jane Fitzgerald) і контрабасиста Рея Брауна (Ray Brown, саме тому він молодший) — ризикнув подвизатися на їх же терені. Як це йому вдалося, ви зможете переконатися самі. 22 жовтня квартет виступить в Кривому Розі, 23 жовтня — в Херсоні, 24 жовтня — в Дніпрі, жовтня — в Харкові.

Минає столицю і Андрій Макаревич зі своїм джазовим проектом YO5. Більш того, в цей приїзд він охопить тільки частину Лівобережної України: 30 жовтня пройде концерт у Вінниці, 31 жовтня — в Тернополі, 2 листопада — в Луцьку, 3 листопада — в Івано-Франківську. 

Немає інформації про традиційний криворізькому конкурсі «Джаз на Поштовій». Але віддалено пройде черкаський «Джаз-палітра». Заявки приймаються до 8 жовтня. Положення опубліковані тут.

Обов'язково приходьте на концерти, якщо така можливість є. Підвищуйте настрій, це підвищує імунітет. Але обов'язково дотримуйтеся дистанції, частіше мийте руки, а при близькому спілкуванні користуйтеся масками. І стежте за публікаціями в нашій афіші.

Немає коментарів: