середа, 30 червня 2021 р.

Джазові події липня

Так само, як і в минулому місяці, значна частина концертів проходить на відкритих майданчиках, особливо в столиці. Їх так багато, що можна і заплутатися. Тому звернемо увагу, що на даху київського ЦУМу протягом трьох днів, з 13 по 15 липня, очікується виступ квартету американського саксофоніста Марка Гросса (Mark Gross), а 16 липня має бути концерт такого на території Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка.

Троє інших учасників даного квартету — українсько-американський басист Аркадій Овруцький (Ark Ovrutski), італійський барабанщик Alessandro D'Anna (Алессандро Д'Анна) та український піаніст Олексій Боголюбов — зіграють три концерти в складі тріо, на самому початку липня — з першого по третє — в 32JazzClub. Причому кожен вечір буде нова програма!

Майже всі філармонії йдуть на канікули. Проте, афіша Національної повідомляє, що невгамовний баяніст В'ячеслав Самофалов продовжує святкувати сторіччя з дня народження Астора П'яццолли. У музеях Косенко, Лисенко і Рильського в супроводі піаніста Володимира Кнорозока він дасть шість концертів! А столичний Caribbean club 11 липня представить новий, третій танго-спектакль. Він не посвячений Великому Астору, більш того, він заявлений як комедійний, але без музики сеньйора П'яццолли навряд чи вдасться обійтися.

23 і 24 липня на березі моря під Одесою зіграє в супроводі українських музикантів американський блюзмен Уїлл Джекобс (Will Jacobs). А якщо він буде там, то він напевно виступить ще в якомусь місті. Київський старожил, ХІХ фестиваль «Єдність», все-таки відбудеться в цьому році. Але не в березні, а в липні, і не в Театрі оперети, в клубі Bel étage, і не два дні, а один — 17 числа. Слідкуйте за нашою електронною афішею і анонсами навколо себе.

А в славному місті Дніпрі вже вп'яте поспіль пройде відроджений фестиваль «Джаз на Дніпрі». Тут виступлять як вже досвідчені зірки джазу, так і просто дуже цікаві музиканти. Перший день — 15 липня, п'ятницю, надано українським артистам, 16 і 18 липня буде відіграна основна програма. Цього разу сцена розташується нема на Монастирському острові, а в літньому театрі парку Шевченка, і квитки туди продаються дуже активно. Але паралельно, в цей же час, на іншому, поки невідомому майданчику, виступатимуть вітчизняні музиканти. І туди вхід буде вільним.

Немає коментарів: